Home > Szkolenia > Programowanie > Front-end Developer – kurs intensywny

Front-end Developer – kurs intensywny - 476 godzin

Front-end Developer - kurs intensywny
Front-end Developer – kurs intensywny
8000

Program szkolenia „Front-end Developer – kurs intensywny” został opracowany z myślą o osobach, które są zdecydowany na intensywna naukę w zakresie rozwoju front-endu, ale nie tylko. Na zajęciach poznasz również podstawowe informacje związane z back-endem. Kurs rozpoczyna się od treści wprowadzających związanych z przekazywaniem informacji w sieci internetowej, protokoły HTTP, poprzez zagadnienia związane z tworzeniem stron internetowych opartych na HTML oraz JavaScript. Poznasz usługi sieciowe REST a następnie wejdziemy w świat REACT’a. Następnie przedstawimy inne frameworki i biblioteki JavaScript – takie jak Vue.js czy Vanilla JS. W trakcie trwania szkolenia utworzysz 2 projekty, przy ich realizacji możesz posiłkować się dodatkowym czasem przeznaczonym na konsultacje.

Szkolenie „Front-end Developer – kurs intensywny” trwa aż 476 godzin! I jest to intensywny kurs trwający 3,5 miesiąca. Jest to suma godzin wykładów i warsztatów prowadzonych przez Trenerów, oraz zadanych ćwiczeń wykonywanych we własnym zakresie przez Uczestników.

W tym trybie zajęcia on-line z Trenerem prowadzone są 2-3 razy w tygodniu (od poniedziałku do piątku) w godzinach 9 – 16.00 lub przez 5 dni w tygodniu w trybie wieczorowym. Pozostałe godziny zajęć to praca własna Kursanta.

Każdy Uczestnik otrzymuje materiały do nauki i utrwalania wiedzy oraz zadania do wykonania, podczas których ćwiczy pozyskaną wiedze w praktyce. W przypadku pytań przy rozwiązywaniu zadań, Kursant może kontaktować się z Prowadzacym za pośrednictwem platformy, jak również może również zgłosić potrzebę dodatkowych konsultacji pomiędzy spotkaniami.

Przydatne informacje związane z platformą e-learningową znajdziesz tutaj.

Jeżeli interesuje Cię mniej intensywny kurs, rozłożony w dłuższym wymiarze czasowym zapraszamy na „Front -end developer – kurs zbalansowany”

godzin 1
Wprowadzenie w świat technologii webowych - 16 godzin (zajęcia 8 / praca własna 8)

Na tym etapie szkolenia uzyskasz niezbęne informacje związane z technologiami webowymi. Dowiesz się jak w zasadzie działa internet , co to jest i jak działa protokół HTTP, do czego służą serwery WWW czy serwery DNS i ogólnie, o co w tym wszystkim chodzi. Poznasz tez podstawowe narzędzia każdego web developera.

godzin 2
Front-end od podstaw - HTML i CSS - 64 godziny (zajęcia 32 / praca własna 32)

Kolejny etap szkolenia dostarcza wiedzę o HTML, w efekcie czego zaczniesz budowac swoje pierwsze strony WWW. Poznasz tematykę związaną z layoutem stron internetowych, nauczysz się mainpulować arkuszami stylów CSS, dowiesz się równeiż jak pracowac z grafiką stron WWW.

godzin 3
Front-end od podstaw -Javascript - 80 godzin (zajęcia 40 / praca własna 40)

W etapie trzecim rozpoczniesz przygodę z prawdziwym programowaniem!!! Poznasz Java script i nauczysz się tworzyć dynamiczne strony WWW z wykorzystaniem tego języka.

godzin 4
Podstawy backendu (zajęcia 16 / praca własna 16)

Aplikacje webowe zazwyczaj czerpią dane z serwisów backendowych. Na tym etapie poznasz podstawy programowania backendowego, które przydatne będą na dalszych etapach nauki, a przede wszystkim.

godzin 5
Wprowadzenie w świat bibliotek i frameworków - REACT - 80 godzin (zajęcia 40 / praca własna 40)

Kolejnym miowym krokiem w rozwoju Twoich kompetencji developerskich będzie wejście w świat REACTa. Dowiesz się, po co powstał, do czego służy i najwazniejsze - nauczysz się go używać.

godzin 6
Projekt przejsciowy - 30 godzin (zajęcia 6 / praca własna 24)

Podsumowaniem etapu jest realizacja wybranego projektu przejściowego. Dbamy o to, aby praca nad projektem jak najwierniej odzwierciedlała realia pracy developerskiech przy realizacji projektów biznesowych.

godzin 7
Wprowadzenie w świat bibliotek i frameworków - Vue.js - 64 godziny (zajęcia 32 / praca własna 32)

Dlaczego Vue.js? Po zapoznaniu się z REACTem warto spróbować innego podejścia do budowy aplikacji webowych. Nie tylko zodbędziesz nowe umiejętnosci, ale też głębiej zrozumiesz zależnosci rzadzące światem aplikacji webowych. Na pewno tez nie pożałujesz, Vue.js jest warty poznania.

godzin 8
Zagadnienia zaawansowane Javascript - 64 godziny (zajęcia 32 / praca własna 32)

W tym etapie Twoja wiedza zdobyta na poprzednich sesjach jest już wystarczająco rozległa, aby zająć się zaawansowanymi zagadnieniami związanymi z pracją z Javascript. Po zakończeniu etapu będziesz posiadac komplet informacji niezbędnych do realizacji średnio zaawansowanych zadań eveloperskich.

godzin 9
Projekt końcowy - 46 godzin (zajęcia 6 / praca własna 40)

Podsumowaniem kursu jest realizacja wybranego projektu biznesowego w wybranej technologii (Vanilla JS / REACT/ Vue.js). Dbamy o to, aby praca nad projektem jak najwierniej odzwierciedlała realia pracy developerskiech przy realizacji projektów biznesowych.

Cena od PLN8,000/osobę
8,000
Koszt 8,000 PLN

Informacje

  • 12

Cena

Podana cena jest ceną, która stanowi całość kosztów ponoszonych przez Uczestnika.

Ważne w przypadku firm: Jest to kwota brutto, czyli zawiera już podatek VAT.

Voucher na szkolenia 2024 / 2025!

Oferujemy możliwość zakupu voucherów szkoleniowych. Voucher zakupiony w 2024 roku należy wykorzystać do 31 grudnia 2025 roku.

Kup VOUCHER teraz i wykorzystaj do końca 2025 r.!

Cena szkolenia zawiera

W przypadku szkoleń zdalnych:

  • Autorskie materiały szkoleniowe
  • Certyfikat PL / EN

Forma szkolenia

Stawiamy na bezpieczeństwo Uczestników i Trenerów dlatego też, ze względów bezpieczeństwa, preferujemy obecnie szkolenia w formie on-line na  żywo z trenerem.

Wielkość grupy

Szkolenia organizowane są w grupach już od 5 osób.  Kameralna atmosfera sprzyja przyswajaniu wiedzy oraz ułatwia kontakt z Prowadzącym.