Home > Szkolenia > Programowanie > Back-end Developer z Java – kurs zbalansowany

Back-end Developer z Java – kurs zbalansowany - 720 godzin

Back-end Developer z Java - kurs
Back-end Developer z Java – kurs zbalansowany
10000

Pierwszym etapem szkolenia „Back-end Developer z Java – kurs zbalansowany” jest intensywny kurs języka Java w wersji SE. W trakcie 240 godzin nauczysz się programować w Javie, poznasz wymagane pojęcia i technologie, nauczysz się korzystać z narzędzi developerskich. Po ukończeniu etapu posiądziesz komplet wiedzy pozwalajacej pisać kod na poziomie intermediate.

W ciągu  kolejnych 32 godziny zostaniesz wprowadzony w świat technologii webowych. Na tym etapie szkolenia uzyskasz niezbędne informacje związane z technologiami webowymi. Dowiesz się jak w zasadzie działa internet, co to jest i jak działa protokół HTTP, do czego służą serwery WWW, serwery aplikacyjne i ogólnie, o co w tym wszystkim chodzi. Poznasz też podstawowe narzędzia każdego back-end developera.

Po opanowaniu powyższych wiadomości pogłębisz swoją wiedzę w obszarze związanym z aplikacjami JavaEE. Dowiesz się, czym są servlety, jak pisać usługi sieciowe, o co chodzi w JPA i wreszcie, jak to wszystko wdrożyć na serwer aplikacyjny. Poświęcisz na te zagadnienia 240 godzin. Ten bardzo ważny etap jest podbudową teoretyczną pod dalsze doświadczenia ze Springiem. Jest to framework, który zdobył wielką popularność i ma liczne grono użytkowników, szczególnie pośród programistów back-endowych. Spring w wielu aspektach korzysta z JavaEE, ucząc się go skorzystasz w wielu miejscach z już nabytej wiedzy i doświadczenia (160 godzin).

Ostatnie 48 godzin przeznaczysz na utrwalenie pozyskanej wiedzy czyli ćwiczenia praktyczne polegające na realizacji miniprojektów. Na koniec naszego kursu wykonasz duży projekt przypominający typowe, profesjonalne zdanie developerskie. Dbamy o to, aby praca nad projektem jak najwierniej odzwierciedlała realia pracy developerskiech przy realizacji projektów biznesowych.

Szkolenie „Back-end Developer z Java – kurs zbalansowany” trwa aż 720 godzin! Jest to suma godzin wykładów i warsztatów prowadzonych przez Trenerów, oraz zadanych ćwiczeń wykonywanych we własnym zakresie przez Uczestników.

Przydatne informacje związane z platformą e-learningową znajdziesz tutaj.

Jeżeli interesuje Cię kurs front-endu zapraszamy na „Front -end developer – kurs zbalansowany”

godzin 1
Intensywny kurs języka Java - 240 godzin (120 zajęcia / 120 praca własna)

Pierwszym etapem szkolenia jest intensywny kurs języka Java w wersji SE. W trakcie etapu nauczysz się programować w Javie, poznasz wymagane pojęcia i technologie, nauczysz się korzystac z narzędzi developerskich. Po ukończeniu etapu posiadasz komplet wiedzy pozwalajacej pisać kod na poziomie intermediate.

godzin 2
Wprowadzenie w świat technologii webowych - 32 godziny (16 zajęcia / 16 praca własna)

Na tym etapie szkolenia uzyskasz niezbęne informacje związane z technologiami webowymi. Dowiesz się jak w zasadzie działa internet , co to jest i jak działa protokół HTTP, do czego służą serwery WWW, serwery aplikacyjne i ogólnie, o co w tym wszystkim chodzi. Poznasz tez podstawowe narzędzia każdego back-end developera.

godzin 3
Wprowadzenie do Java EE - 240 godzin (120 zajęcia / 120 praca własna)

Kolejny etap wprowadzi Cię w szeroki wachlarz zagadnień związanych z aplikacjami JavaEE. Dowiesz się, czym są servlety, jak pisać usługi sieciowe, o co chodzi w JPA i wreszcie, jak to wszystko wdrożyć na serwer aplikacyjny.

godzin 4
Spring framework - 160 godzin (80 zajęcia / 80 praca własna)

Poprzedni etap był niejako podbudową teoretyczną pod dalsze doświadczenia. Spring to framework który zdoby wielka popularność i ma liczne grono użytkowników, szczególnie pośród programistów back-endowych. Spring w wielu aspektach korzysta z JavaEE, ucząc się go skorzystasz w wielu miejscach z już nabytej wiedzy i doświadczenia.

godzin 5
Projekt zaliczeniowy - 48 godzin (8 zajęcia / 40 praca własna)

W każdym z poprzednich etapów będziesz wiele się uczyć, ale jeszcze więcej czasu przeznaczymy na ćwiczenia praktyczne polegające na realizacji miniprojektów. Na koniec naszego kursu wykonasz duży projekt przypominający typowe, profesjonalne zdanie developerskie. Dbamy o to, aby praca nad projektem jak najwierniej odzwierciedlała realia pracy developerskiech przy realizacji projektów biznesowych.

Cena od PLN10,000/osobę
10,000
Koszt 10,000 PLN

Cena

Podana cena jest ceną, która stanowi całość kosztów ponoszonych przez Uczestnika.

Ważne w przypadku firm: Jest to kwota brutto, czyli zawiera już podatek VAT.

Voucher na szkolenia 2024 / 2025!

Oferujemy możliwość zakupu voucherów szkoleniowych. Voucher zakupiony w 2024 roku należy wykorzystać do 31 grudnia 2025 roku.

Kup VOUCHER teraz i wykorzystaj do końca 2025 r.!

Cena szkolenia zawiera

W przypadku szkoleń zdalnych:

  • Autorskie materiały szkoleniowe
  • Certyfikat PL / EN

Forma szkolenia

Stawiamy na bezpieczeństwo Uczestników i Trenerów dlatego też, ze względów bezpieczeństwa, preferujemy obecnie szkolenia w formie on-line na  żywo z trenerem.

Wielkość grupy

Szkolenia organizowane są w grupach już od 5 osób.  Kameralna atmosfera sprzyja przyswajaniu wiedzy oraz ułatwia kontakt z Prowadzącym.